Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Річний звіт директора

Дата: 16 грудня 2018 о 20:05, Оновлено 14 січня 2019 о 14:33
Автор: Дужар О. Ю.

Звіт директора

В 2017-2018 навчальному році в Батрадівській ЗОШ І ступеня навчалося 17 учнів. Працюють 2 класи-комплекти . Всі учні систематично відвідують школу, успішно засвоюють програмовий матеріал, беруть активну участь у позакласній та позашкільній роботі. Напротязі року педагогами школи було організовано та проведено ряд виховних заходів. У цьому навчальному році учні  школи неодноразово брали участь у районних та всеукраїнських олімпіадах, міжнародних конкурсах.

В даному навчальному закладі працює двоє педагогів  і один техпрацівник. Обидва вчителі   мають   вищу   освіту   і  відповідно: обидва педагоги мають 2 кваліфікаційну категорію.

Головною метою на сучасному етапі навчання наш колектив бажає допомогти кожній дитині досягти певних успіхів, реалізувати духовні, комунікативні, пізнавальні й творчі потреби. Тому співпраця вчителів школи, учнів, батьків і громадських структур спрямована на досягнення кожною дитиною значущих для неї особистісних і колективних успіхів.

Педагоги школи систематично проходять курси підвищення кваліфікації, проводять підписку педагогічної преси, слідкують за новинками педагогічних видань педагогів-новаторів, впроваджують в навчально-виховний процес сучасні новітні технології.

Зусилля педагогічного колективу спрямовані на виконання головного завдання – формування у школярів прагнення до навчання; готовність своєю навчальною, а потім і фаховою працею досягти власного соціального успіху і зробити внесок у громадську, державну справу.

Крім цього педагогічним колективом Батрадівської ЗОШ І ступеня було проведено святкові ранки, свята, приурочені видатним подіям та знаменним датам. Учні школи взяли участь у районному фестивалі-конкурсі «Воскресни, писанко! », а також прийняли участь у районному огляді художньої самодіяльності.

Колектив школи проводить велику роботу щодо виховання в учнів поваги до людей похилого віку, хворих та інвалідів. Так, у жовтні 2017 р. педагоги та учні навчального закладу взяли участь у відзначенні Міжнародного дня громадян похилого віку. Учнями-волонтерами було відвідано ветеранів війни  за місцем проживання. Такі акції виховують у дітей не тільки повагу до старших людей, а й викликають почуття доброти й милосердя. На належному рівні було відзначено 73-ю річницю закінчення Другої світової війни, перемоги над нацистами.

Велика увага приділяється також роботі з батьками. Адже, виховання учня в школі та сім'ї – щоденний безперервний процес. Регулярно проводяться батьківські збори, індивідуальні зустрічі з батьками, родинні свята. Уже традиційними стали проведення родинних свят: «Свято матері»,  «Святий Миколай». Щорічно батьки з учнями та педагогічним колективом беруть участь у  проведенні благоустрою школи. Разом з батьками організовуються екскурсії в історичні місця та музеї краю.

Під час літніх канікул у школі було проведено поточний ремонт класних приміщень, а також зусиллями батьків залито бетонну доріжку від воріт до дверей школи.

Наразі школа потребує капітальний ремонт внутрішніх туалетів.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.